Tomb Kings of Khemri Skeleton Horsemen - The Old World
Opis
Jeźdźcy szkieletów i łucznicy konni to niestrudzona, klekocząca kawaleria wiecznych legionów Nehekhary, wyhodowana w przerażających liczbach z grobowych dołów minionych epok. Ich nieśmiertelne rumaki galopują po flankach wroga bez potrzeby odpoczynku, podczas gdy jeźdźcy szkieletów opuszczają ciężkie włócznie lub wystrzeliwują salwy syczących strzał w idealnej harmonii. To naprawdę odważny przeciwnik, który nie załamuje się pod naporem tych nieustraszonych wojowników.
Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw pozwala zbudować 16 Jeźdźców szkieletów, wyhodowanych, by służyć Królom Grobowców Khemri. Każdy z tych nieumarłych jeźdźców jest dosiadany przez szkieletowego rumaka i nosi wysoką tarczę Nehekhary wraz z włócznią kawaleryjską lub bronią jednoręczną – alternatywnie można ich zbudować jako Łuczników konnych szkieletów uzbrojonych w łuki bojowe. Zestaw zawiera dwie sekcje dowodzenia, z których każda składa się z muzyka, Mistrza Konia i chorążego z wyborem ikon, co pozwala wystawić Skeleton Horsemen lub Horse Archers jako jeden duży pułk lub dwie mniejsze jednostki.
Ten zestaw zawiera różnorodne wzory broni i tarcz, szkieletowe głowy, kołczany i pozy ramion, które są wymienne – dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja martwa kawaleria nadal będzie wyglądać żywo.
Ten zestaw zawiera 160 plastikowych elementów i 16 prostokątnych podstawek Citadel 25x50mm. Te miniatury są dostarczane niepomalowane i wymagają montażu – zalecamy użycie kleju Citadel Plastic Glue i farb Citadel Colour.