Szukaj

Promocje

Informacje

Ostatnio przeglądane

LEGO Movie 70815 Statek tajnej policji

Nowy produkt

Robopolicja Lorda Biznesa zaatakowała Krainę Chmura Swobodności swoim supernowoczesnym desantowcem i ruszyła w pościg za Emmetem, Batmanem, Zielonym Ninją i Janem Grzmot!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

430,89 zł

  • The LEGO Movie
  • 9-11

Opis

Producent LEGO
Produkt 70815
Wiek 9+
Ilość elementów 854

Więcej informacji

Robopolicja Lorda Biznesa zaatakowała Krainę Chmura Swobodności swoim supernowoczesnym desantowcem i ruszyła w pościg za Emmetem, Batmanem, Zielonym Ninją i Janem Grzmot!  Dwa roboty SWAT za sterami podwójnego kokpitu odpowiadają za uruchomienie dopalaczy rakietowych pozwalających oderwać się od ziemi. Gdy pojazd wzniesie się w powietrze, można przekręcić znajdujący się z tyłu przełącznik, aby zmienić pozycję dopalaczy i przejść w tryb lotu. Strzelaj z miotaczy i namierzaj uciekających bohaterów obrotowymi przednimi działami i karabinem dachowym. Otwórz przesuwne boczne panele, aby dostać się do stojaka z bronią, oraz wypuszczaj linę, aby umożliwić robotom SWAT zjazd na ziemię. Zalicz płynne lądowanie, a następnie spróbuj złapać Emmeta i jego przyjaciół do mobilnego więzienia w desantowcu. Wznieś się w powietrze za pomocą Supertajnego policyjnego desantowca z serii LEGO The Movie wyposażonego w obrotowe dopalacze rakietowe, działka i linę do zjazdów; w zestawie 8 minifigurek.

12 innych produktów w tej samej kategorii:

LEGO, logo LEGO, Minifigure, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS i MIXELS są znakami towarowymi i są objęte prawami autorskimi Grupy LEGO. ©2016 The LEGO Group. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z tej strony oznacza akceptację Warunków korzystania.