Szukaj

Promocje

Informacje

Ostatnio przeglądane

LEGO BrickHeadz 41615 Harry Potter i Hedwiga

Nowy produkt

Przywołaj magię zabawy z zestawem LEGO? BrickHeadz? Harry Potter? i Hedwiga?!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

74,80 zł

  • BrickHeadz
  • 9-11

Opis

Producent LEGO
Produkt 41615
Wiek 10+
Ilość elementów 180

Więcej informacji

Figurki Harry?ego Pottera? i Hedwigi? z zestawu LEGO? BrickHeadz? 41615 zapewniają świetną zabawę podczas budowania z kolorowych klocków LEGO, które oddają wszystkie kultowe detale tych postaci, takie jak okrągłe okulary młodego czarodzieja, blizna w kształcie błyskawicy, szalik w kolorach Gryffindoru? i czarna peleryna z symbolem Gryffindoru. Figurka Harry'ego Pottera z serii BrickHeadz ma także odłączaną różdżkę oraz kolekcjonerską podstawkę, aby można było ją łatwo postawić na wybranym miejscu, na przykład w domu lub w pracy.

  • Figurki Harry?ego Pottera? i Hedwigi? do zbudowania z serii LEGO? BrickHeadz? mają dekorowane oczy i realistyczne detale z oryginalnego filmowego hitu ?Harry Potter i Kamień Filozoficzny?, takie jak okrągłe okulary w czarnych oprawkach Harry?ego i jego magiczna różdżka.
  • Model Harry'ego Pottera? z serii LEGO? BrickHeadz? stoi na kolekcjonerskiej podstawce do zbudowania.
  • Zbierz inne postacie z oryginalnego filmowego hitu ?Harry Potter i Kamień Filozoficzny? i powiększ swoją kolekcję figurek LEGO? BrickHeadz?! Mamy dla Ciebie o wiele więcej zestawów nawiązujących do najpopularniejszych filmów, seriali, gier i komiksów.
  • Łącząc z sobą postacie LEGO? BrickHeadz? do samodzielnego zbudowania, możesz tworzyć odlotowe hybrydy albo kreować własne niezwykłe postacie.
  • Młody Harry Potter? ma ok. 7 cm wysokości bez podstawki.
  • Podstawka ma ok. 4 cm kwadratowych powierzchni.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

LEGO, logo LEGO, Minifigure, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS i MIXELS są znakami towarowymi i są objęte prawami autorskimi Grupy LEGO. ©2016 The LEGO Group. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z tej strony oznacza akceptację Warunków korzystania.