Począwszy od roku 2011 Specjalizujemy się w sprzedaży produktów marki LEGO. Skupiając się głównie na tym rodzaju asortymentu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom nie tylko zestawy z podstawowego katalogu, ale też przeznaczone na zagraniczne rynki, unikatowe, oraz liczne gadżety dla fanów w każdym wieku.

Pomimo małej ilości przestrzeni i sporego asortymentu udało nam się zaskarbić uznanie klientów, dzięki którym jesteśmy zmobilizowani do dalszej pracy.

Rok 2016 to początek nowej przygody. Po przeniesieniu się na ulicę Środkową uzyskaliśmy znacznie więcej miejsca na należytą ekspozycję towaru i rozszerzyliśmy nieco asortyment o produkty renomowanych producentów takich jak Trefl, Revell czy Siku. Otworzyliśmy także salę zabaw gdzie można organizować urodziny i inne imprezy, a dzieci mogą wypróbować nasze produkty.

Dlaczego klocki LEGO?

Od lat związani z tą marką, jako kupujący cenimy sobie ich jakość i niepowtarzalność. Jak żadna inna zabawka na świecie są one w stanie przetrwać próbę czasu i po latach cieszyć tak samo jak przy pierwszym układaniu.

Dlatego też wielką przyjemność sprawia nam możliwość zaoferowania produktów, dzięki którym, tak jak kiedyś my, tak i dzisiaj Państwa pociechy mogą czerpać radość i doświadczać wrażeń, które zostaną zapamiętane na lata.

Jest to produkt, który znamy i lubimy, dlatego z czystym sumieniem możemy go polecić i być pewni, że spełni on pokładane w nim oczekiwania. Dzięki obyciu z nim możemy zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie odpowiadające wymaganiom i potrzebom dziecka.


LEGO, logo LEGO, Minifigure, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS i MIXELS są znakami towarowymi i są objęte prawami autorskimi Grupy LEGO. ©2016 The LEGO Group. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z tej strony oznacza akceptację Warunków korzystania.