Szukaj

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Informacje

Ostatnio przeglądane

Schleich Bayala Syrena w muszli 70562

Nowy produkt

Schleich Bayala Syrena w muszli 70562

Więcej szczegółów

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

52,52 zł

  • 1,5-4

Opis

Producent Schleich
Produkt 70562
Wiek 3+

Więcej informacji

Syrenka i jej żółw są najlepszymi przyjaciółmi. Dziewczynka podąża za nią wszędzie, a kiedy jest zmęczona, po prostu relaksuje się na dłoni swojej przyjaciółki. Wkrótce będzie zdolna do nowej podróży. Gdzie dalej powinni pływać?

Podczas podróży na rafę koralowa ta syrena znalazła małego żółwia, który wiosłował zagubiony. Ostrożnie zabrała ze sobą nieśmiałe zwierzątko i opiekowała się nim z miłością. Dwaj szybko stali się najlepszymi przyjaciółmi. Żółw dzielnie przepływa przez kolorowy syrenę, wychodzi do ogrodu i wszędzie towarzyszy jej najlepszemu przyjacielowi. Czasami pływa tuż za syrenką, więc jej brązowe, długie włosy łaskoczą jej nos z żółwia.

Jak piękna jest syrena z jej błyszczącym płetwą ogonową i jej perłową biżuterią. Kiedy mały żółw jest zmęczony pływaniem, po prostu spoczęła na dłoni przyjaciółki. Wkrótce będzie zdolna do nowej podróży. Którą przygodę powinni doświadczyć w następnej kolejności?

30 innych produktów w tej samej kategorii:

LEGO, logo LEGO, Minifigure, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS i MIXELS są znakami towarowymi i są objęte prawami autorskimi Grupy LEGO. ©2016 The LEGO Group. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z tej strony oznacza akceptację Warunków korzystania.